Zkrášlujte si pleť nejen zvenku, ale i zevnitř

Trápí vás různé problémy s pletí? Ať už máte suchou nebo mastnou pleť či se vám občas objevují pupínky, ačkoliv už pubertu máte dávno za sebou, pak to chce zvolit nejen vhodnou kosmetiku určenou pro váš typ pleti a váš problém.
Chce to totiž od základů změnit vaši životosprávu a zahrnout do jídelníčku ty potraviny, které prokazatelně zlepšují stav pleti https://www.lucasa.cz/o-plet-se-starejte-i-kdyz-prave-jite/.
Zařaďte do vašeho jídelníčku stravu bohatou a vitamíny, minerály a antioxidanty. Obzvláště antioxidanty, jsou v boji proti volným radikálům a pro krásnou pleť jako stvořené.
rozpůlený obličej
Jaké potraviny mají pozitivní účinky na pleť:
o   Rajčata– obsahují lykopen, který je silným antioxidantem
o   Zelený čaj– je bomba plná nejrůznějších druhů antioxidantů
o   Hořká čokoládas vysokým obsahem kakaa – zdroj antioxidantů a hořčíku
o   Mrkev– obsahuje pleti prospěšný vitamín A
o   Červená řepa– obsahuje kromě vitamínu A také hořčík, a vitamín E, které se postarají o čistší a mladistvější pleť
o   Sýr Cottage– selen rozzáří pleť a oddálí stárnutí pleti
o   Meruňky– obsahují betakaroten, draslík a železo, které jsou prospěšné pro pleť
o   Mandle– zpomalují proces stárnutí a mají silný antioxidační účinek
o   Různé druhy semínek – lněné semínko, slunečnicové, dýňové atd. – jsou bohatá na selen a vitamín E a spousty dalších vitamínů a minerálů, které dokáží s vaší pletí hotové zázraky
o   Voda– dostatečným množstvím neperlivé vody dodáte vaší pleti potřebnou vláhu, zpomalíte její stárnutí a tvorbu vrásek
krém na obličej a ulita
Výčet potravin, které jsou prospěšné pro naše zdraví, a především pro naši pleť je hodně dlouhý, a proto si jistě i vy najdete ty, které vám chutnají a budete je tak moci snadno zařadit do vašeho jídelníčku. Konzumací těchto potravin prospějete nejen vaší pleti, ale také vašemu celkovému zdraví i fyzické a psychické kondici.

Zkrášlujte si pleť nejen zvenku, ale i zevnitř
4 (80%)3