Americká hypotéka? Jistě!

Zkoumání registrů je prvotním krokem banky pro úspěšné schválení úvěru. Zjišťuje, zda jste někdy nezaplatili pozdě půjčku, zda jste byli někdy na účtu v mínusu apod.
Pokud máte takový vroubek, ihned vám bude úvěr zamítnutý.
Ale i další kritéria hrají ve schválení úvěru svou roli. Vaše příjmy a jejich výše, věk, účel použití prostředků, splátky ostatní půjček u jiných bankovních a nebankovních poskytovatelů.medvídek držící 50 euro
Jinak to ani nejde. Banky jsou svázány pravidly, která jim bráni v individuálním přístupu ke klientovi, který je často potřeba.
Nebankovní americká hypotéka http://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/  vám ale s vaší situací zcela pomůže.
U nás je naprosto normální individuální přístup a možnost, že vám vyjednáme potřebné finanční prostředky, i když máte záznam v bankovních a nebankovních registrech.
Jste pro nás důležití, proto je naší prioritou, abyste neměli problém úvěr splácet a měli své peníze pod kontrolou.
My vám chceme pouze pomoct. Nechceme, abyste se dostali do ještě horší situace. Proto se vás zeptáme, jaké máte příjmy a výdaje.
Většina poskytovatelů vyžaduje méně podkladů než banka. Není pro nás problém půjčit některým firmám a podnikatelům, kteří díky nízkému daňovému přiznání neměli v bance úspěch.
Pokud nejste schopni prokázat dostatečné příjmy na splácení splátek, můžete situaci řešit spolužadatelem neboli spoludlužníkem.
Klientům jsme schopni zprostředkovat financování s úrokem od 3 % p.a. u našich partnerů. Nepřijdete tak o výhody levného financování.peníze převázané zelenou stuhou
 
Peníze můžete splácet až 30 let!
Finance nabízíme až do 70 % z odhadu nemovitosti (dle lokality a bonity žadatele). Stačí poslat 5x foto zvenku a alespoň 4x foto zevnitř (pokoj, obývací pokoj, kuchyň, koupelna).
Garantujeme nízké splátky.
Rozumný úrok ve formě nebankovního řešení.
Odhad nemovitosti za vás uhradíme.
Žádné poplatky předem.
Analýzu vaší bonity provedeme zdarma.
Můžeme přijet za vámi.